Zamknij
Retail Concept
Nowy projekt Karuzeli
19/01/2021
Karuzela przebuduje i powiększy istniejący obiekt handlowy w Zduńskiej Woli

 

W Zduńskiej Woli Karuzela przygotowuje projekt o powierzchni GLA 10.000 m kw. Obiekt powstanie przy ulicy Łódzkiej, głównej arterii stanowiącej „kręgosłup” komunikacyjny miasta.

 

 

„Projekt realizujemy w oparciu o przebudowę dawnego budynku handlowego „Galerii Zduńskiej”, który dostosujemy do obecnych standardów” – mówi Grzegorz Pękalski, Członek Zarządu spółki Karuzela Holding.  „Dodatkowo w zeszłym tygodniu wygraliśmy przetarg na nabycie od miasta przylegającej działki o powierzchni 1,6 ha, na której planujemy zrealizować kolejną część okiektu w formie parku handlowego o powierzchni ponad 5.000 m kw”. Kompleks zaoferuje łącznie 10.000 m kw nowocześniej powierzchni handlowej, w której sklepy otworzą operatorzy działający już w Zduńskiej woli jak i nieobecni jeszcze w mieście.

„Obserwujemy duże zainteresowanie tym i innymi projektami w miastach o wielkości poniżej 50 tysięcy mieszkańców. Obecna sytuacja związana z COVIDem nie zmienia startegii najemców, którzy przyszłość handlu widzą w realizowanym przez Karuzelę i innych deweloperów formacie parków handlowych” - dodaje Piotr Wasilewski z firmy Nuvalu , odpowiedzialnej za komercjalizację obiektu.

 

 
  • Nowy projekt Karuzeli
 
 
copyright © 2024


projekt i wykonanie
Liczba wyświetleń strony www.retailconcept.pl : 1444486