Zamknij
Retail Concept
Karuzela Ełk na zaawansowany etapie
31/03/2020

Park Handlowy Karuzela w Ełku znajduje się już na zaawansowanym etapie i nic nie wskazuje, że planowane na IV kwartał tego roku otwarcie przesunie się.

Na początku grudniu odbyła się ceremonia wmurowania kamienia węgielnego pod inwestycję i od tego czasu Generalny Wykonawca CFE zgodnie z harmonogramem realizuje poszczególne etapy budowy. Realizowana jest obecnie pierwsza faza inwestycji, w której powstaną budynek nr 1 z dużymi lokalami  od 200 m2 do nawet 1000 m2 oraz budynek nr 2 z małymi lokalami dla usług i gastronomii.

W obiekcie znajdą się następujący najemcy: Media Expert, Rossmann, Cropp, House, Sinsay, Rossmann, Pepco oraz CCC. Wśród usług i małych najemców znajdą się: biuro podrózy, kiosk, operatorzy komórkowi, sklep zoologiczny, ksiegarnia, gastronomia (prawdopodobnie lokal z kebabem oraz pizzeria) piekarnia, cukiernia oraz sklep mięsny.

Karuzela w Ełku to pierwsza, wspólna inwestycja Karuzeli Holding z Mitiska REIM w Polsce. Inwestorzy uważają, że realizowany ciekawy format centrum na pewno spełni oczekiwania mieszkańców Ełku

 
  • Karuzela Ełk na zaawansowany etapie
  • Karuzela Ełk na zaawansowany etapie
  • Karuzela Ełk na zaawansowany etapie
<
>
 
 
copyright © 2022


projekt i wykonanie
Liczba wyświetleń strony www.retailconcept.pl : 1332629