Zamknij
Retail Concept
Czas na Karuzelę w Jastrzębim Zdroju!
09/06/2021

 

Kolejnym miejscem, które znalazło się w kręgu zainteresowań Karuzela Holding jest Jastrzębie Zdrój. To niemal 90-cio tysięczne miasto jest interesujące ze względu na swoje położenie, bardzo wysoką siłę nabywczą (średnie wynagrodzenie stanowi 168% średniej krajowej!) i słabe nasycenie nowoczesnymi obiektami handlowymi.

 

„Ponad miesiąc temu kupiliśmy grunt, który ma łączną powierzchnię ok 3,8ha, na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II oraz Broniewskiego, na którym zrealizujemy obiekt o powierzchni ponad 11.000m2. W Parku Handlowym Karuzela powstanie około 15 sklepów. Projekt przygotowuje Pracownia Projektowa Studio Projekt z Cieszyna” - mówi Grzegorz Pękalski z Karuzeli. „Ostatnie centrum handlowe otworzyło się w Jastrzębiu ponad 11 lat temu co praktycznie oznacza, że w mieście nie ma na dziś nowoczesnych obiektów handlowych” – dodaje Pękalski.

 

Przemysłowy charakter miasta, bardzo wysoka siła nabywcza mieszkańców jak również sąsiedztwo granicy słowackiej pozwoli zasilić projekt w ponadprzeciętną liczbę klientów.

 

 

 
  • Czas na Karuzelę w Jastrzębim Zdroju!
 
 
copyright © 2024


projekt i wykonanie
Liczba wyświetleń strony www.retailconcept.pl : 1444514