Zamknij
Retail Concept
Budowa w Kołobrzegu rozkręca się!
13/03/2020
Generalny Wykonawca wszedł na budowę Karuzeli Kołobrzeg

Na początku roku Generalny Wykonawca inwestcji Karuzela Holding w Kołobrzegu Dekpol rozpoczął prace ziemne. Firma odpowiada za realizację całego projektu galerii handlowej, przygotowań pod budowę marketu Leroy Merlin i za budowę infrastruktury komunikacyjnej i technicznej.

Budowa na ten moment sprawia wrażenie jakby się nic na niej nie działo, ale prawda jest taka, że obecnie najważniejsze prace są prowadzone w ziemi.

Przewidywany termin otwarcia Karuzeli to II kwartał 2021 roku.

Na ponad 25.000 mkw znajdzie się wiele sklepów, wśród nich między innymi: Reserved, House, Cropp, Sinsay, Deichmann, CCC, Świat Książki, biura podróży, operatorzy komórkowi, Apteka Europejska, sklepy wielobranżowe jak: Tedi, Kik czy Pepco, elektronika - Media Expert, drogeria Rossmann. 

Operatorem spożywczym jest Lild. Negocjujemy również umowy z damskimi markami modowymi oraz ze sklepami z akcesoriami i zabawkami dla dzieci. Chcemy żeby oferta obiektu jak całkowice wypełniała potrzeby mieszkańców Kołobrzegu oraz Budzistowa i okolicznych miejscowości - przekonuje Karuzela Holding. 

 
  • Budowa w Kołobrzegu rozkręca się!
  • Budowa w Kołobrzegu rozkręca się!
  • Budowa w Kołobrzegu rozkręca się!
<
>
 
 
copyright © 2023


projekt i wykonanie
Liczba wyświetleń strony www.retailconcept.pl : 1386553