Zamknij
Retail Concept
Budowa w Karuzeli Ełk ruszyła!
28/11/2019
Rozpoczęła się budowa największego centrum handlowego w Ełku i regionie - Karuzela

6 listopada rozpoczęła się budowa długo zapowiadanego centrum handlowego Karuzela w Ełku. Obok istniejącego budynku Castorama przy ulicy Przemysłowej realizowane są kolejne budynki o powierzchni ponad 21 tysięcy m kw w których znajdzie się ponad 30 sklepów. Wraz z nimi powstanie również  stacja paliw i restauracja typu fast-food. Generalny wykonawca firma CFE ogrodziła już teren i rozpoczęła prace ziemne a otwarcie obiektu planowane jest na IV kwartał przyszłego roku.

„Cieszymy się z rozpoczęcia budowy przed zimą bo zaawansowanie prac ziemnych w listopadzie spowoduje że warunki atmosferyczne nie będą miały wpływu na tempo prac i terminowe zakończenie projektu” – mówi Magda Dobrowolska, koordynująca prace budowlane ze strony inwestora.

Wiemy że w zespole obiektów swoje sklepy otworzą m.in. hipermarket spożywczy b1, sklepy z modą: Sinsay, Cropp, House, CCC, KIK, Pepco, z elektroniką – Media Expert i sportowy – Martes Sport.

Inwestorem są polska firma Karuzela Holding i belgijka Mitiska REIM a centra handlowe pod nazwą Karuzela działają już w Mrągowie, Gołdapi, Turku, Wodzisławiu Śląskim, Wrześni i Lublińcu. W tym roku inwestorzy rozpoczną kolejny projekt w Kołobrzegu.

 
  • Budowa w Karuzeli Ełk ruszyła!
  • Budowa w Karuzeli Ełk ruszyła!
  • Budowa w Karuzeli Ełk ruszyła!
  • Budowa w Karuzeli Ełk ruszyła!
<
>
 
 
copyright © 2023


projekt i wykonanie
Liczba wyświetleń strony www.retailconcept.pl : 1411705