Zamknij
Retail Concept
Wodzisław Śląski: rusza budowa Galerii Karuzela
15/01/2013
Pod koniec 2012 roku uprawomocniło się pozwolenie na budowę Galerii Karuzela w Wodzisławiu Śląskim. Realizacja obiektu rozpocznie się na pod koniec stycznia, a otwarcie zaplanowano na IV kwartał 2013 roku.

Galeria Karuzela powstanie w miejscu obecnego dworca PKS. Na mocy porozumienia inwestor – spółka Boza Inwestycje – zapewni funkcjonowanie dworca – zrealizowana zostanie m.in. poczekalnia PKS oraz przystanki autobusowe dla komunikacji miejskiej, wojewódzkiej i dalekobieżnej.

– Komercjalizacja obiektu przebiega zgodnie z założonym przez nas harmonogramem – mówi Alina Pękalska, leasing manager w firmie Retail Concept, zajmującej się komercjalizacją obiektu.

– W ostatnim czasie sfinalizowaliśmy umowy z trzema sieciami – RTV Euro AGD CCC oraz Pepco. Kończymy negocjowanie umów na pozostałe sklepy. W zasadzie mamy już najemców na całą pozostałą powierzchnię – dodaje Alina Pękalska.

Galeria Karuzela będzie znajdować się w centrum Wodzisławia Śląskiego, przy skrzyżowaniu ulic Witosa i Targowej. Obiekt znajdzie się w zasięgu około 156 tys. mieszkańców miasta oraz okolic. Obiekt będzie miał 6, 5 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się 22 punktów handlowo – usługowych. Do dyspozycji klientów będzie ok. 180 miejsc parkingowych.

Retail Concept to firma specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych, opracowania koncepcji architektoniczno-handlowych, a także badania rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów.

 

Żródło: http://retailnet.pl/2013/01/15/wodzislaw-slaski-rusza-budowa-galerii-karuzela/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=wodzislaw-slaski-rusza-budowa-galerii-karuzela

 
  • Wodzisław Śląski: rusza budowa Galerii Karuzela
 
 
copyright © 2020


projekt i wykonanie
Liczba wyświetleń strony www.retailconcept.pl : 1075655