Zamknij
Retail Concept
Pasaż Stara Przędzalnia gotowy do przyjęcia kolejnych najemców
03/07/2017
Kolejny etap Pasażu Stara Przędzalnia w centrum Żyrardowa gotowy do wynajęcia

Pasaż Stara Przędzalnia zlokalizowany jest przy ulicy 1-Maja - głównej ulicy Żyrardowa, w  zrewitalizowanym kwartale zabudowy historycznej. Obecnie funkcjonująca Stara Przędzalnia to otwarty pasaż handlowy w którym swoje sklepy mają już takie brandy jak: Reserved, Reserved Kids, Empik, Cropp, House, Vision Express, Diverse, 4F, Lee/Wrangler i inni. Częścią całej koncepcji handlowej jest ponadto Galeria Żyrardów i znajduje się tam: Carrefour Market, Rossman, Pepco oraz Szachownica. Żyrardów jest doskonałym przykładem miasta w którym  z powodzeniem udało się  przywrócić  funkcję handlową tradycyjnemu centrum, utrzymując przy tym niepowtarzalną atmosferę deptaka miejskiego i starych kamieniczek.

Obecnie przygotowanych jest do wynajęcia kolejnych około 2.000 mkw powierzchni handlowej położonej w parterze budynku mieszkalnego który został przebudowany z funkcji przemysłowej na „lofty de Girarda”.  Część handlowa która stanowi rozszerzenie oferty adresowanej dla mieszkańców miasta to już dziś najchętniej wybierane miejsce spotkań oraz zakupów żyrardowian a wkrótce będzie skupiało jeszcze więcej zainteresowanych. Firmie „Green Development”, deweloperowi „loftów de Girarda” i jego partnerom, udało się stworzyć miejsce które już dziś jest najbardziej prestiżową lokalizacją w mieście. Kolejne prace rewitalizacyjne które przygotowują władze Żyrardowa w historycznym kwartale miasta dołożą „kolejną cegiełkę” do pełnego wizerunku centrum.

Firma Retail Concept, która zajmuje się komercjalizacją obiektu  prowadzi rozmowy z potencjalnymi najemcami dotyczące wolnej powierzchni handlowej i usługowej.

 
 
 
projekt i wykonanie
copyright © 2018


Liczba wyświetleń strony www.retailconcept.pl : 718137