Zamknij
Retail Concept
Nowy projekt parku handlowego Karuzeli w Ełku
15/04/2019
W Ełku powstanie największy Park Handlowy w regionie

 

W Ełku, w województwie warmińsko – mazurskim, powstanie Park Handlowy Karuzela i  hipermarket bi1 które łącznie liczyć będzie ponad 24 000 m2 GLA.  Hipermarket bi1 z grupy Schiever, jest franczyzobiorcą Auchan i na nim wzoruje swoje sklepy.  W Ełku otworzy także stację paliw, oferującą bardzo konkurencyjne ceny paliw dla klientów detalicznych na polskim rynku. Będzie to największy hipermarket spożywczy w tym regionie. Uzupełnieniem projektu będzie restauracja przejazdowa typy drive thru.

W ramach Karuzeli  w  2020 roku do dyspozycji klientów z miasta i regionu zostanie oddane ponad 30 sklepów, a obiekt obsługiwany będzie przez blisko 1200 bezpłatnych miejsc parkingowych. Obecnie trwają przygotowawcze do rozpoczęcia budowy.

-  Parki handlowe dużej skali, tj o powierzchni najmu przekraczającej 10 000-15 000m2 GLA to zupełnie nowa jakość na polskim rynku, zwłaszcza w średnich i małych miastach. Jesteśmy zaskoczeni gigantycznym zainteresowaniem najemców, nawet takich którzy do tej pory nie otwierali sklepów w parkach handlowych, zwłaszcza tych z branży modowej. – mówi Janusz Botorek reprezentujący dewelopera projektu budowanego przez spółkę której udziałowcami są fundusz zarządzany przez Mitiska REIM i Karuzela Holding.

Profil takiego obiektu to mix największych na polski i europejskim rynku sklepów z branży modowej, obuwniczej, sportowej, elektronicznej, dyskontowej i wyposażenia wnętrz, wzmocniony dużym hipermarketem, stacją paliw i restauracją fast foodową.

Karuzela w Ełku to jeden z pierwszych projektów będących  efektem współpracy strategicznego partnerstwa belgijskiego inwestora Mitiska REIM oraz polskiego dewelopera Karuzela Holding.

- Działając w 10 krajach Europy mamy doświadczenie, że tak duże projekty jak Karuzela w Ełku dają gwarancję wysokiej odwiedzalności przez klientów a co za tym idzie zapewniają stabilne obroty dla najemców, zwłaszcza że zasięg oddziaływania takiego projektu to ponad 100 tys mieszkańców – dodaje Sylvie Geuten z Mitiska.

 
  • Nowy projekt parku handlowego Karuzeli w Ełku
  • Nowy projekt parku handlowego Karuzeli w Ełku
  • Nowy projekt parku handlowego Karuzeli w Ełku
<
>
 
 
copyright © 2020


projekt i wykonanie
Liczba wyświetleń strony www.retailconcept.pl : 1080279