Zamknij
Retail Concept
Nowi Najemcy w Karuzeli w Lublińcu
16/01/2014
http://retailnet.pl/2013/12/20/prawie-2-tys-mkw-dla-nowych-najemcow-ph-karuzela/

Do powstającego w Lublińcu, w województwie śląskim, Parku Handlowego Karuzela dołączyli nowi najemcy – RTV Euro AGD z salonem o powierzchni ponad 502 mkw., CCC ze sklepem mierzącym ponad 400 mkw. oraz Centrum Chińskie o powierzchni ponad 909 mkw.

- Komercjalizacja powstającego Parku Handlowego Karuzela dobiega końca. Jesteśmy zadowoleni z podpisanych do tej pory umów. Docelowo w Karuzeli otwartych zostanie 10 lokali. Finalizujemy kolejne kontrakty, między innymi z operatorem spożywczym Biedronka, która zajmie powierzchnię 1169,8 mkw. – mówi Marceli Maćkiewicz, Project Manager w firmie Retail Concept, zajmującej się komercjalizacją obiektu.

Park Handlowy Karuzela Lubliniec powstanie w pobliżu generującej duży ruch klientów restauracji McDonald’s. Atutem obiektu jest dogodna komunikacja. Obiekt znajdować się będzie na wyjeździe z Lublińca, przy ul. Lisowickiej, w sąsiedztwie skrzyżowania dróg krajowych nr 11 i 46. Będzie miał 5370 mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się 10 punktów handlowych. Do dyspozycji klientów będzie ok. 300 miejsc parkingowych. Planowana data otwarcia Karuzeli to I kwartał 2014.

Komercjalizacją Parku Handlowego Karuzela Lubliniec zajmuje się firma Retail Concept, specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych, opracowania koncepcji architektoniczno-handlowych, a także badania rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów.

 
  • Nowi Najemcy w Karuzeli w Lublińcu
 
 
copyright © 2020


projekt i wykonanie
Liczba wyświetleń strony www.retailconcept.pl : 1080274