Zamknij
Retail Concept
KARUZELA ŚWIEBODZIN sfinalizowała umowę z Intermarche
21/03/2018
Park Handlowy wchodzi w kolejną fazę komercjalizacji

Planowana do tej pory  wspólna koncepcja  Parku Handlowego Karuzela  wraz z Intermarche i Bricomarche wschodzi w fazę realizacji. Na nieruchomości zlokalizowanej w Świebodzinie przy ul. Wojska Polskiego i starej trasie A 2  oraz przy głównym rondzie ze stacją paliw Orlen, powstaje jedyny w mieście nowoczesny Park Handlowy o wielkości ponad 14 000 GLA.  Budowa obiektu rozpocznie się jesienią 2018  a otwarcie planowane jest na 3 Q 2019.

Karuzela Świebodzin będzie składała się z: Hipermarketu Intermarche o powierzchni ponad 2900  m2, marketu budowlanego Bricomarche o powierzchni ponad 1800 m2 , stacji benzynowej Intermarche restauracji Mc Donald’s Drive i Parku Handlowego. Inwestor zaplanował również wygodny parking na ponad 550  samochodów. Karuzela Świebodzin to starannie przemyślany i odpowiednio zaprojektowany kompleks handlowy. Na obecnym etapie finalizowana jest komercjalizacja Parku Handlowego, w którym znajdzie się ponad 18 sklepów.  Najemcami będą znane sieciowe firmy  z branży: modowej, obuwniczej, sportowej, wyposażenia wnętrz oraz sprzętu rtv i agd .

Swoją obecność w projekcie potwierdzili już: Media Expert,  Martes Sport, CCC, Sinsay, Pepco, Happy House , Smyk, Mc Donald’s oraz wiele innych.  

Za koncepcję komercyjną i wynajem projektu  KARUELA Świebodzin odpowiedzialna jest firma JB Development Sp. z o.o. www.jbdevelopment.pl  / tel. 609 699 886

Inwestorem strategicznym projektu jest Karuzela Holding Sp.  z o.o. (www.centrumkaruzela.pl ), która do tej pory z dużym sukcesem zrealizowała wiele obiektów handlowych między innymi  Galerie Handlową we Wrześni i Wodzisławiu Śląskim oraz  Parki Handlowe w Lublińcu, Turku i Biskupcu. Firma prowadzi również zaawansowane  prace nad kilkoma nowymi projektami np. Galerią Handlową Karuzela  w Białej Podlaskiej oraz w Kołobrzegu, (2019) , rozbudową Karuzeli w Wodzisławiu Śląskim i Lublińcu (2018)  i Parkami Handlowymi we Wronkach, Wągrowcu i Chorzowie. Wynajem obiektów Karuzela Holding prowadzą firmy: JB Development Sp. z o. o  www.jbdevelopment.pl  oraz Retail Concept Sp. z o.o. www.retailconcept.pl  

 

 
  • KARUZELA ŚWIEBODZIN sfinalizowała umowę z Intermarche
 
 
copyright © 2018


projekt i wykonanie
Liczba wyświetleń strony www.retailconcept.pl : 774993